НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

СТВОРЕННЯ

САЙТIВ

ПРОСУВАННЯ

САЙТIВ

ОБСЛУГОВУВАННЯ

САЙТIВ

Про нас

НАШІ ПРИНЦИПИ

b1_2

Не буває однакових клієнтів, кожен клієнт унікальний, тому наші проекти не повторюються.

b1_3

Роби завжди максимум. Дай клієнту більше, ніж він очікує. Допоможи вирішити поставлені задачі.

b1_4

Якісний сервіс – наш ОБОВ’ЯЗОК. Ми прагнемо надати не тільки якісний продукт, а й залишити хороші спогоди про сам процес роботи з нами. Наша мета – рекомендації клієнта.

РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ, ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖ

b1_7

Сайт – це ЛИШЕ один з етапів на шляху збільшення ефективності Вашої діяльності. Для того щоб він приводив клієнтів – необхідно ЯКІСНО займатись його просуванням.

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС:

b2_2

Результатом кожного проекту має бути вирішення задачі, котра була поставлена клієнтом. А не просто  створення якісного сайту чи перші рядки в пошукових системах, котрі не приносять реальних клієнтських звернень.

b2_3

Сайт повинен бути зрозумілим і зручним в користуванні.

2_4

Кожен проект розробляється у відповідності до побажань клієнта, але при цьому він повинен відповідати сучасним стандартам.

2_5

Якщо Ви створюєте сайт, по закінченні роботи Ви отримаєте цілком готовий продукт, котрим зможете самостійно керувати.

2_6

Компанія SoftStudio надає безкоштовне гарантійне обслуговування своїх проектів.

МИ ПРОПОНУЄМО
b4_1 БЕЗПЕЧНЕ ПРОСУВАННЯ

При якому небезпека потрапити під фільтри відсутня

b4_2 ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Для клієнта - це можливість зекономити бюджет та лишиться у нього завжди.

b4_3 УНІКАЛЬНИЙ КОНТЕНТ

Збільшить довіру пошукових систем, зекономить бюджет, допоможе відвідувачу сайта зрозуміти, чому потрібно обрати саме Вас.

b4_4 РЕАЛЬНІ ТЕРМІНИ

Ми не обіцяємо вивести сайт в кінці третього місяця, тому що це брехня. Ми за чесну співпрацю.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

“Дуже сподобалось співпрацювати з колективом вашої фірми. База сайту була створена швидко і якісно. Менеджера Олену, ми, мабуть, замучили деталями картинок, “іконок”, фону сайту, розміру і шрифту букв. Проте вона гідно витримала всі наші “тортури”, дуже дякуємо їй за це. Сайт получився дуже вдалим і “солідним”. Нам надали усі матеріали щодо роботи з сайтом (редагування, зміни і т.д.). Там настільки детально все розписано, що навіть не знайома з комп’ютером людина дасть собі раду з тим всім. Також менеджер завжди оперативно відповідає на наші запитання і швидко вирішує проблеми, якщо такі виникли.
Велике дякую від усього колективу “Майстерні Яремчука”!
Будемо і далі співпрацювати із Soft-Studio і друзям рекомендуватимемо!”

rec4

ЮЛЯ

Manager, Maisternia Yaremchuka, Ukraine, Lviv

Компанія SoftStudio,що надає широкий спектр послуг у сфері створення рекламної продукції та інтернет-сайтів, являє собою висококваліфікований колектив професіоналів, готовий виконати замовлення любого рівня складності у визначені потребами клієнта терміни. Працівники компанії з винятковою творчістю ставляться до виконання найбуденіших завдань. Компанію вирізняє дружнє ставлення до замовників і чесність у виконанні роботи.
Наша агенція мала задоволення співпрацювати з колективом SoftStudio при створенні веб-сайту. Окрім кінцевого відмінного результату, ми отримали професійні консультаційні послуги з питань, що виникали під час нашої роботи. Терпінню менеджерів і веб дизайнерів не було меж, адже ми, уособлюючи собою дилетантів, потребували покрокової уваги і порад, стосовно найочевидніших для професіоналів питань.
Окрему подяку хотілося б висловити в адресу  менеджера Олени, яка не тільки знайшла нас і зробила пропозицію, від якої просто неможливо було відмовитися:), а ще й курувала нас під час процесу створення нашого сайту, талановито перекладаючи наші побажання на професійну лексику веб-дизайнерів, що, безперечно, зробило процес ще ефективнішим.
Отримавши позитивний досвід ділового спілкування з представниками компанії SoftStudio і, насамперед, продукт, який відповідає нашим вимогам, ми рекомендуємо компанію SoftStudio до співпраці і бажаємо їй і її талановитому колективу процвітання і творчих успіхів.

rec2

ГОРБЛЮК ІРИНА

Director,Agency Parad Mov, Ukraine, Lviv

НОВИНИ
landing_page_effektivnostWednesday July 27th, 2016

Landing page – чарівна пігулка для будь-якого бізнесу. Правда чи міф?

Лендінг Пейдж (landing page) дослівно перекладається, як посадкова сторінка. Сео фахівці, в народі сеошникі, називають лендінгами ще й цільові сторінки, тобто сторінки, куди нам вигідно привести відвідувача для отримання конверсії […]

ags2015_i_SEOWednesday July 13th, 2016

АГС 2015 – вплив на просування

АГС фільтр – це спеціальний алгоритм від пошукової системи Yandex. Основним завданням, якого є боротьба з сайтами, котрі продають посилання. Запуск АГС фільтра почався ще з 2009 року, а його […]

ПИШІТЬ НАМ