РЕКОМЕНДАЦІЇ

“Дуже сподобалось співпрацювати з колективом вашої фірми. База сайту була створена швидко і якісно. Менеджера Олену, ми, мабуть, замучили деталями картинок, “іконок”, фону сайту, розміру і шрифту букв. Проте вона гідно витримала всі наші “тортури”, дуже дякуємо їй за це. Сайт получився дуже вдалим і “солідним”. Нам надали усі матеріали щодо роботи з сайтом (редагування, зміни і т.д.). Там настільки детально все розписано, що навіть не знайома з комп’ютером людина дасть собі раду з тим всім. Також менеджер завжди оперативно відповідає на наші запитання і швидко вирішує проблеми, якщо такі виникли.
Велике дякую від усього колективу “Майстерні Яремчука”!
Будемо і далі співпрацювати із Soft-Studio і друзям рекомендуватимемо!”

rec4

ЮЛЯ

Manager, Maisternia Yaremchuka, Ukraine, Lviv

Компанія SoftStudio,що надає широкий спектр послуг у сфері створення рекламної продукції та інтернет-сайтів, являє собою висококваліфікований колектив професіоналів, готовий виконати замовлення любого рівня складності у визначені потребами клієнта терміни. Працівники компанії з винятковою творчістю ставляться до виконання найбуденіших завдань. Компанію вирізняє дружнє ставлення до замовників і чесність у виконанні роботи.
Наша агенція мала задоволення співпрацювати з колективом SoftStudio при створенні веб-сайту. Окрім кінцевого відмінного результату, ми отримали професійні консультаційні послуги з питань, що виникали під час нашої роботи. Терпінню менеджерів і веб дизайнерів не було меж, адже ми, уособлюючи собою дилетантів, потребували покрокової уваги і порад, стосовно найочевидніших для професіоналів питань.
Окрему подяку хотілося б висловити в адресу  менеджера Олени, яка не тільки знайшла нас і зробила пропозицію, від якої просто неможливо було відмовитися:), а ще й курувала нас під час процесу створення нашого сайту, талановито перекладаючи наші побажання на професійну лексику веб-дизайнерів, що, безперечно, зробило процес ще ефективнішим.
Отримавши позитивний досвід ділового спілкування з представниками компанії SoftStudio і, насамперед, продукт, який відповідає нашим вимогам, ми рекомендуємо компанію SoftStudio до співпраці і бажаємо їй і її талановитому колективу процвітання і творчих успіхів.

rec2

ГОРБЛЮК ІРИНА

Director,Agency Parad Mov, Ukraine, Lviv

ПИШІТЬ НАМ