FAQ

Наповнення сайту. Хто буде цим займатись?

Всі сайти (крім, інтернет-магазинів) створюються на платформі WordPress, котра є дуже легка в користуванні. Заповнення її схоже на роботу з текстовим редактором MicrosoftOfficeWord. Після закінчення сайту разом з доступами ми відправляємо інструкцію з користування сайтом, де детально розписаний алгоритм роботи з сайтом. В разі, якщо всі тексти на сайт є готові, Ви можете надати їх нам, і ми вставимо їх на Ваш сайт (не стосується каталога продукції). Зверніть увагу, мова йде про вже готову інформацію, котру Ви надаєте нам, і ми вставляємо її на Ваш сайт. Написання унікальних текстів оцінюється додатково.

Де буде відображатись сайт, після того як його закінчать?

Після завершення роботи Ваш сайт буде відображатись в мережі інтернет. Він буде відображатись в усіх пошукових системах Google, Yandex, Bing, AVG.. Але це не означає, що ввівши адресу сайту в пошуковий рядок Ви одразу будете його знаходити. Для того щоб Ваш сайт почав відображатись таким чином необхідний час та робота над ним. Пошуковій системі потрібно познайомитись з ним, запам’ятати його – це називається індексацією сайту. Для того щоб індексація пройшла успішно, на сайті має бути інформація, зображення, котрі стосуються саме Вас. Допоки сайт не наповнений знайти його можна ввівши адресу сайту в адресну строку пошукової системи. Для того щоб сайт відображався при наборі певних ключових слів (Наприклад, Ви виробляєте м’які меблі у Львові і хочете, щоб інтернет-користувачі знаходили Вас при наборі слів купити м’які меблі Львів, м’які меблі Львів ціна або просто м’які меблі) – необхідно займатись сео-просуванням Вашого сайту.

Що таке шаблон? Різниця між адаптивним та індивідуальним дизайном?

Сайти шаблонного типу – це сайти, які створюються за певним шаблоном (їх ще називають сайти з адаптативним дизайном). Дизайн такого сайту складається як конструктор, відповідно, має певні обмеження. При створенні дизайну ми можемо змінити розташування блоків меню на сторінці, змінити кольорову гаму, збільшити або зменшити шрифти, розмір кнопок, вставити Ваші фотографії в слайдшоу чи на задній фон… Але змінити, наприклад, іконки на сайті, перемалювати їх під Вас в такому варіанті дизайну не вийде (це можна буде реалізувати за додаткову плату або в індивідуальному дизайні).

У сайті ж з індивідуальним дизайном ми можемо реалізувати будь-які Ваші побажання. Тут немає ніяких обмежень.

Обслуговування домену/хостингу

Домен – ім’я сайту, за яким його знаходять в інтернеті (наприклад, https://soft-studio.com.ua/).

Хостинг – місце, на якому лежить Ваш сайт.

При створенні сайту у нас, ми даємо оренду на рік доменного імені та хостингу в подарунок. Після закінчення року, Вам необхідно буде продовжити оренду домену та хостингу. За місяць до закінчення терміну оренди, ми попередимо Вас про це і відправимо Вам рахунок для продовження оренди. Якщо сайт на нашому домені і хостингу, ми несемо за нього відповідальність, відновлюємо бек-апи (в тому випадку, якщо ми не віддали ФТП-доступи. Після здачі ФТП-доступів, сайт знімається з гарантії).

Чи можна з часом переробити функціонал або дизайн в існуючому сайті?

Наприклад, Ви створили найпростіший сайт-візитку, де коротко розмістили інформацію про себе, а згодом вирішили додати фотогалерею та каталог продукції. Таке можливо реалізувати за умови, що на сайті не буде змінюватися дизайн (або зміни в дизайн не будуть кардинальні. Наприклад, змінити шапку в шаблонному дизайні можна без проблем, а от зробити повний редизайн на існуючому сайті – вже буде проблематично. Легше зробити новий сайт).

Те саме стосується можливості поміняти простий сайт на інтернет-магазин. Звичайні сайти й інтернет-магазини створюються на різних платформах.

ПИШІТЬ НАМ