Просування сайтів

СЕО-просування найбільш ефективний метод реклами насьогодні. Причини, по яким сео-просування необхідно компаніям, котрі бажають збільшити ринок збуту за рахунок інтернету:
47%користувачів використовують пошукові системи для пошуку необхідних товарів або послуг. Зараз навіть представники старшого покоління активно користуються інтернетом)Видача сайту пошуковиком значно зміцнює репутацію компанії або рейтинг товарів/послуг. Навіть в реальному житті, ми купимо товар в магазині, котрий ми бачимо і знаємо, а не будемо шукати десь в дворах.68%відвідувачів не йдуть далі першої сторінки, і лише 7% дойдуть до третьої сторінки пошуку. Тепер в людей все менше вільного часу, і інтернет не є виключенням.

На що слід звернути увагу при виборі сео-компанії:

СТРОКИ

Вивести сайт через 1-2 місяці нереально. В першу чергу різкий скачок сайту небезпечний баном; по-друге, це апріорі неправда. Ні одна професійна сео-компанія такого обіцяти не буде.

ДІЯЛЬНІСТЬ

Сео-компанія, котра не цікавиться Вашою діяльністю. Неможливо запропонувати ефективне рішення, коли не знаєш, що саме пропонувати.

САЙТ

Якщо сео-компанія, не дивлячись на Ваш сайт, готова назвати ціну просування, тому що в неї вже колись був клієнт з подібною тематикою. Результат, успіх і вартість сео-просування залежить від багатьох факторів: наявність унікального контенту на сайті, наскільки сайт зручний для користувача, як давно він існує…

Етапи сео-просування в нас:

ПРОПОЗИЦІЯ

Для того щоб зробити пропозицію, ми проводимо експрес-аудит Вашого сайту, проговорюємо особливості Вашої діяльності. І тільки після цього ми можемо називати ціну і строки виведення.

ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ

Ми підписуємо договір, для того щоб убезпечити клієнта і себе.

ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ

Повний технічний аудит Вашого сайту, згідно з котрим вносяться зміни на сайті. Налаштовуємо аналітику, по котрій буде вестись звітність.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ, НАПИСАННЯ КОНТЕНТА

Якісна внутрішня оптимізація і унікальний контент, допоможуть суттєво зекономити бюджет на просування. Плюс це те, що лишиться назавжди на Вашому сайті, навіть якщо з якихось причин, Ви припинете просування.

ЗОВНІШНЯ ПОСИЛКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ

Роботи, направлені на досягнення позицій.

МОНІТОРИНГ

Постійний моніторинг, щомісячні звіти.