Новини

ags2015_i_SEO
Wednesday July 13th, 2016

АГС 2015 – вплив на просування

АГС фільтр – це спеціальний алгоритм від пошукової системи Yandex. Основним завданням, якого є боротьба з сайтами, котрі продають посилання.
Запуск АГС фільтра почався ще з 2009 року, а його назва була узята з таких гранатометів, як АГС-30 і АГС-17. У 2013 році компанія Яндекс дещо удосконалила алгоритм і випустила новинку АГС-40. В народі ж цей алгоритм має більш прозаїчну назву – “АнтіГавноСайт”)))
Принцип роботи всіх АГС фільтрів полягає в безперервній боротьбі з сайтами-сателітами, які складаються з неякісного контенту та заробляють гроші на продажі посилань. Помітивши неякісний Інтернет ресурс, фільтри не стануть банити веб-сайт цілком. Неушкодженою залишиться основна сторінка, проте всі інші розділи сайту вилетять з пошукових результатів на кілька місяців. У тому випадку, якщо з сайтом не буде проведено робіт з метою покращення – унікалізація контента, збільшення користі для людей, зменшення продажних посилань (як мінімум, присвоєння їм атрибуту nofollow), то позбутись АГС практично неможливо.
Отже, зрозуміло, що АГС, перш за все, бореться з сайтами, котрі продають посилання. А нам власникам сайтів, котрі просуваються боятись немає чого? Але це не так. АГС2015 працює в парі з іншим алгоритмом від пошукової системи Yandex – Мінусінск (це щось на кшталт, GooglePenguin), котрий бореться з сайтами, котрі розкручуються.
А тепер, уявіть собі, на Ваш сайт ссилаються інші сайти (донори), на котрих наклали АГС2015. Якщо таких донорів багато – це прямий шлях до отримання Мінусінску вже на Ваш сайт.
Тож поява АГС2015 закликає нас ретельніше ставитись до відбору донорів, котрі будуть ссилатись на нас.
P.S. Прямого впливу АГС-2015 на пошукову систему Google не виявлено. Однак, безумовно, якщо вчасно не відсікти донорів, котрі потрапили під АГС2015, – є ризик потрапити і під бан Google, а саме під Penguin. Але це вже зовсім інша історія)

ПИШІТЬ НАМ